SIDEBOARD, 1940/50-tal.

SIDEBOARD, 1940/50-tal.

Mahognyfanerat. Skåp med skjutdörrar i glas. Bakomvarande glashylla samt en ljuspunkt. Fyra lådor. Två skåp med hyll- och lådinredning. Längd 165 cm. Bredd 45 cm. Höjd 110 cm.

Slitage. Glas med några nagg. Ej funktionstestad ljuspunkt.

Utropspris
2 000 SEK