SKÅP, omkring 1900-talets mitt.

Bok. Skåp på delvis svarvad benställning. Reliefdekorerade pardörrar med bakomliggande hyll- och lådinredning, invändigt fanerat med mahogny. Bredd 100 cm, djup 45 cm, höjd 138 cm.

Ställvis hårdare slitage och märken. Smärre fläckar samt ytsmuts.

Utropspris
3 000 SEK