OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL, skulptur i brons.
ca 220 cm lång. Ska hänga från taket.
obetydligt slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10