BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

BYRÅ, senbarock, 1700-tal.

Fanerad med alm. Uppsats med åtta lådor samt skåpsdörr. Tre lådor i fronten. Bredd 106, djup ca 65, höjd 112 cm. Nyckel finns.

Slitage. Skador. Renoverad. Kompletterad. Sprickor. Ett lås löst men medföljer. En låda med senare lås där nyckel ej passar.

Utropspris
8 000 SEK