SOCKERSKÅL, silver, nyrokoko 1800-talets slut

Nyrokokostil. Dekor av blommor och putti. Troligen saknas en del. Höjd ca 15 cm, vikt ca 240 g

Slitage. Repor. Märken. Anlupen. Smärre dekorbortfall.

Utropspris
1 500 SEK