CLARA LÖFGREN, akvarell med täckvitt, 3 st, signerade.
Motiv av gärdesgård, skogsbäck samt bevuxen stentrappa. Bildmått 16 x 23, 17 x 23,5 samt 24 x 17 cm.
Smärre slitage. Ställvis färgbortfall. Ej examinerad ur ram.