stål/guld, automatisk, datum, Jubileélänk, viklås, manual,
Caliber 1161, Boettnr 6517 , verknr 83645, Länkreferensnr 6251D
Slitage. Repor. Skadat glas. Skadad urtavla. Urtavla med patina.