FICKUR, 55 mm,

FICKUR, 55 mm,

14K guld, ankargång, centrumsekund, grayr, ca 1930, kedja i metall, total vikt 71 g exkl glas och kedja,

Boettnr 30 / 200439

Mindre bucklor och mindre lagning av lock. Löst plastglas med spricka. Lagning.

Utropspris
3 000 SEK