Ole Juul

(Norge, 1852-1927)
Ole Juul
(Norge, 1852-1927)

OLE JUUL, olja på duk, signerad.

Skymning över kustby. 42,5 x 70 cm.

Krackelyr. Dukskada. Mindre retuscher.

Proveniens

Konstnärens familj

Utropspris
2 000 SEK