Ole Juul

(Norge, 1852-1927)
Ole Juul
(Norge, 1852-1927)

OLE JUUL, olja på papper, signerad.

Solnedgång. Bildens mått 45 x 32 cm.

Sedvanligt slitage. Pappret klistrat på pannå. Veck. Krackelyrer. Mindre fläckar.

Proveniens

Konstnärens familj

Utropspris
3 000 SEK