Ombyggt, delarna ej ursprungligen ihophörande. Hyllor samt överst vitrindel med slipat glas. Bredd 43,5 cm, djup 33,5 cm, hylldjup ca 29 cm, totalhöjd 148 cm.
Repor. Fanerskador. Något maskstunget. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.