ARMRING med vriden mönster.

ARMRING med vriden mönster.

Stel men öppningsbar. 14K vitguld, stämplad 'ITALY'. Inre längd ca 6,2 cm. Totalvikt ca 9 g.

Ställvis förlust av rodium plätering. Bruksslitage.

Utropspris
2 600 SEK