Allmoge
937509

HÄNGSKÅP, barock, 1700-tal.

HÄNGSKÅP, barock, 1700-tal.

Målat. Dörr med bakomliggande hyllplan.Längd 75. Djup 37. Höjd 79.

Hårt slitage. Delar av listverk saknas och avslag. Delvis senare målning. Torrsprickor. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK