BYRÅ

1900-talets andra hälft,

fanér i valnöt, med 6 lådor. Längd 80 cm, djup 44,5 cm, höjd 98 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    57 EUR
    66 USD

    Budhistorik (8 bud)
    125 jul 22:11550SEK
    3A25 jul 22:11501SEK
    325 jul 22:08500SEK