KÄPP

Silver och hajkotor, stämplad Landsort 1913.

Spets och handtag i silver, grepp i form av haj. Höjd 89,5 cm.

Konditionsrapport

Skador. Kota saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    7 300
    760 EUR
    886 USD

    Budhistorik (53 bud)
    620 jul 17:127300SEK
    520 jul 17:127100SEK
    6A20 jul 17:127000SEK