Design
938734

CARL MALMSTEN, troligen, fåtölj, 1900-talets andra hälft.

Ben i bok. Klädsel med dekor av ränder. Höjd ca 72, sitthöjd ca 40 cm.

Slitage. Smutsig klädsel.

Utropspris
1 800 SEK