Design
939247

SIDOBORD, 3 st, Danmark, 1950/1960-tal

Laserade ekstommar. Korg i rotting. Tidningsställ med metall. Bord med vändbar högtryckslaminerad skiva. Brännmärkta med dansk kvalitetsstämpel. Längd 40 cm vardera. Bredd 40 cm. Höjd 40 cm.

Slitage. Enstaka torrsprickor.

Utropspris
5 000 SEK