HUGO BACKMANSSON, akvarell, signerad och daterad New Malden, Surrey 1936.
Å i england, bildstorlek 30.5 x 46.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Konstnärens familj.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR