BORDSLAMPOR ett par Söholm Danmark 1900-talets andra hälft

Fot av glaserad keramik, signerade, höjd inkl lampfäste 60 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    6 700
    698 EUR
    813 USD

    Budhistorik (18 bud)
    216 jul 21:026700SEK
    4A16 jul 21:026500SEK
    413 jul 13:435100SEK