VÄGGLAMPA Kaare Klint Danmark 1900-talets andra hälft

Stomme av mässing, vikbar, skärm av formpressad plast, höjd ca30 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Anlupen.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 700
    281 EUR
    327 USD

    Budhistorik (16 bud)
    5A17 jul 13:402700SEK
    617 jul 13:402500SEK
    5A17 jul 13:372300SEK