ARDY STRÜWER

Färglitografier 2 st, signerade och numrerade 147/300 samt 293/300.

KOmpositioner, 85 x 64 cm vardera.

Konditionsrapport

Oramade. Mjuka hanteringsveck. Vikveck. Skador längs kanterna. Pappersförtunning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I3
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 500
    156 EUR
    182 USD

    Budhistorik (20 bud)
    4A17 jul 14:051500SEK
    217 jul 14:051400SEK
    4A17 jul 14:041300SEK