DOCKSERVIS, med bricka, 1900-talets första hälft,

ca 7 delar. Bricka i plåt ca 20x15 cm. Kaffekanna med lock höjd 9 cm. 2 koppar med fat höjd ca 5 cm.

Krackelyr. Nagg. Slitage. Spricka. Färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK