GOLVLAMPA

Bergboms, 1900-talets andra hälft,

Stomme i gulmetall, skärm i plast. Höjd totalt ca 138 cm, inklusive skärm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    46 EUR
    54 USD

    Budhistorik (5 bud)
    317 jul 14:24450SEK
    2A17 jul 14:23400SEK
    317 jul 14:23400SEK