BOKHYLLA

1900-talets mitt.

Svärtade gavlar av smide. Hyllplan och barskåp fanerat med teak. Bredd 81. Djup 35,5. Höjd 187 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 700
    177 EUR
    206 USD

    Budhistorik (14 bud)
    318 jul 11:101700SEK
    418 jul 11:091600SEK
    3A17 jul 23:041500SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes