KONTORSSTOL

Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Fyrdelad betsad centralfot. Klädd med oxblodsfärgat läder, dekor av pärlspik. Snurrbar.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    7 800
    812 EUR
    947 USD

    Budhistorik (32 bud)
    3A17 jul 18:407800SEK
    517 jul 18:407600SEK
    317 jul 12:257000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes