Bil med handkontroll, Japan, polisbil, Japan, i originalkartong, bil modell Opel Kapitän, Japan, i originalkartong, fyra mekaniska leksaker i form av apa, Japan, lekande barn och mus, Schuco, katt med boll, Västtyskland.
Bruksskick. Delar saknas. Smutsiga. Skador.Ej funktionstestade.