ARMBAND, pansarlänk, med länkar i guld samt vitguld.

Tillverkad av Iduna AB. Längd 19 cm, bredd 5 mm. 18K guld samt vitguld. Vikt 17,8 gr.

Slitage. Repor.

Utropspris
4 000 SEK