ULRICA HYDMAN-VALLIEN

Skulptur, glas, Kosta Boda. Signerad och numrerad 2/25 studio edition.

"Stora stygga vargen". Höjd 30 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L20
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    270 EUR
    315 USD

    Budhistorik (8 bud)
    423 jul 12:212600SEK
    623 jul 08:162400SEK
    421 jul 21:342200SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes