Porträtt av skådespelerskan och sångerskan Signe Kolthoff. Signerad med fullständigt namn samt daterad, i vitt. Ca 37 x 25 cm.
Mindre kantslitage. Smärre veck nedre högra hörnet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10