BARBIEDOCKOR, 3 st, Mattel, samt tillbehör, 1960-tal.

Skipper, i originalask, märkt och daterad 1936. Ken, i originalask, märkt och daterad 1960. Barbie, i originalask, märkt och daterad 1962. Sex klädselplagg, delvis Barbie, medföljer.

Bruksskick. Något smutsiga. Askar och kläder med skador.

Utropspris
1 500 SEK