CHANEL

"L Flap" PLÅNBOK.

I guldfärgat quiltat lammskinn. Ett ytterfack, tre innerfack och ett sedelfack, en ficka med knapplås samt plats för 6 kort. Märkt "Chanel", numrerad (år 2013-2014). Originalbox.
Bredd 18 cm, höjd 10,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, fläckar i fodret.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - L2

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    520
    EUR
    4 959 SEK
    611 USD

    Budhistorik (10 bud)
    112 aug 15:31520EUR
    2A12 aug 15:31500EUR
    2A11 aug 20:37471EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes