Framskrapad originalmålning. Dörrpar med bakomliggande krokar. Nedtill låda med runda metallbeslag. Nedmonteringsbart. Bredd 130 cm, djup 55 cm, höjd 193 cm.
Slitage. Smärre skador. Märken. Renoverat. Senare fötter.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.