Fanerat med mahogny. Dekor i intarsia. Dörrpar med bakomliggande låd- samt hyllinredning. Kopplad benställning. Bredd 123 cm, djup 46 cm, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Påskrifter på lådor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.