Design
941622

CLUBFÅTÖLJER, ett par, möjligen Italien, 2000-tal.

Fast klädsel i mullvadsfärgad alcantara, djuphäftad dekor, lös sittdyna. Sitthöjd ca 43 cm

Obetydligt slitage. Obetydliga fläckar på armstöd.

Utropspris
4 000 SEK