BECK & JUNG, Screentryck på plexi, signerad, daterad o numrerad.
"and the blue land". Daterad 1982, numrerad ?/25. 47x47.
Plexiyta med repor. Numrering delvis dold av inramning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK