Rudolf Koivu

(Finland, 1890-1946)
Rudolf Koivu
(Finland, 1890-1946)

RUDOLF KOIVU, olja på duk, signerad.

Landskap, 43x53 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
600 EUR