ARNE NORELL

Fåtöljer ett par "Löven", 1900-talets andra hälft.

Valnöt lösa stoppade sitt och ryggdynor

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Nagg. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    12 200
    1 279 EUR
    1 504 USD

    Budhistorik (58 bud)
    914 aug 19:0112200SEK
    10A14 aug 19:0112000SEK
    1014 aug 18:5811200SEK