ARNE NORELL

Fåtöljer ett par "Löven", 1900-talets andra hälft.

Valnöt lösa stoppade sitt och ryggdynor

Konditionsrapport

Smärre slitage. Repor. Nagg. Fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    11 000
    1 101 EUR
    1 293 USD

    Budhistorik (55 bud)
    9 5 dec 18:0811000SEK
    13 5 dec 18:0810500SEK
    9A 5 dec 18:0710000SEK