Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllor. Fyra lådor undertill. Mässingskodda benslut. Bredd 130 cm, djup 39 cm, höjd 113 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.