Bestående av; 1 skål på fot, modellnr 1020, 1 rund skål, modellnr 1018, 1 ovalt fat, modellnr 613, 1 sockerskål, modellnr 1113, 9 assietter, modellnr 1087, 9 koppar med fat, modellnr 1035.
Obetydligt ytslitage. Bruksskick.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10