BESTICK, silver, 6x12 delar "Thema" G.A.B

Ca 2570g inkl. stålblad.
12 bordsgafflar, längd 18 cm
12 bordsknivar, längd ca 20 cm
12 bordsskedar, längd ca 18 cm
12 efterrättsgafflar, längd ca 15 cm
12 bakelsegaffel, längd ca 14 cm
12 efterrättsskedar, längd ca 15 cm.

Obetydligt ytslitage och repor.

Utropspris
10 000 SEK