SIDEBOARD, 1900-talets första hälft

Målad. Två lådor. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. skuren dekor, svängda ben. Beslag av gul metall. Längd 129 cm, djup 50 cm, höjd 90 cm Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Senare beslag. Senare målning. Fläckar.

Utropspris
2 500 SEK