SIDEBOARD, 1900-talets början

SIDEBOARD, 1900-talets början

Målad, delvis välvd front. Tre lådor samt fyra dörrar med bakomliggande hyllplan. Skuren dekor. Beslag av gul metall. Längd ca 155 cm, djup 58, höjd ca 78 cm Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Senare målning. Senare beslag.

Utropspris
3 000 SEK