Oval, lockknopp och handtag av trä, längd ca 28, höjd ca 16 cm, vikt ca 438 gram.
Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10