Fanerat med valnöt. Skuren dekor. Glasade pardörrar med bakomliggande hyllplan. Nedtill två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 110 cm, djup 47 cm, höjd 190 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.