MINIATYRBÖCKER, 3 st, omkring år 1900

Grey´s Elegy, 1,8x1,3 cm
May´s Atlas, handskriven, med kartor, 3,5x2,5 cm
1 st troligen indisk bok
Mått ca 2,7x2,3 cm

Slitage. Märken. Skador. Nötta kanter.

Utropspris
1 500 SEK