Fanerad med valnöt. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande inredning. Tre lådor. Beslag i mässing samt mässingskodda benslut. Bredd 90 cm, djup 40 cm. Höjd 99 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Nyckel finns men fungerar ej.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.