Design
943053

TV, "Discoverer Space Helmet", Philips, 1980-tal.

Svart och röd / orange plast i form av rymdhjälm. Framför skärmen ett nedfällbart visir. Längd ca 50, djup ca 50, höjd ca 45 cm.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK