SKULPTUR

Sydostasien, Thailand, patinerad metall, 1900-tal.

Gudomar. På träsockel. Total höjd 49 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Färgbortfall. Skador. Delar saknas.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    157 EUR
    184 USD

    Budhistorik (6 bud)
    413 aug 16:591500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    413 aug 16:531000SEK
    413 aug 16:52500SEK