HYLLA, "String", Nils Strinning, 1950/60-tal.

Gavlar(2 st) höjd ca 101 x 18 cm. Hyllor(4 st), ca 78 x 20 cm.

GAVLAR (2 st) höjd ca 100 cm. Bredd ca 28 cm.
Hylla ca 78 x 30 cm.
Skåp ca 78 x 42 x 34 cm.

Två nycklar medföljer. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Missfärgad. Märken. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK