Gavlar(2 st) höjd ca 101 x 18 cm. Hyllor(4 st), ca 78 x 20 cm.
GAVLAR (2 st) höjd ca 100 cm. Bredd ca 28 cm. Hylla ca 78 x 30 cm. Skåp ca 78 x 42 x 34 cm.
Två nycklar medföljer. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Missfärgad. Märken. Nyckel finns.